گروه فنی مهندسی فررزان در روند فعالیت های صنعتی همواره دستیابی به توسعه و پیشرفت را سر لوحه ی امورر روزانه ی خود قرار داده است.
بهره وری بیشتر از کار و سرمایه و بهینه سازی خطوط تولید با هدف کاهش خسارات ناشی از کار مارا در رسیدن به سود دهی بیشتر رهنمون خواهد ساخت.
پیشینه ی صنعتی ما به نیم قرن پیش باز می گردد، اینک با اتکا به تجربیات پیشکسوتان و احترام به تمامی زحماتی که با شیوه های عملی و کاربردی در این رشته متحمل شده اند، به دنبال راه های نوینی از آموزش و انتقال تجربیات گذشتگانمان با تلفیقی از دستاورد های علمی جدید از طریق شناسایی نرم افزارر های طراحی ، تحلیلی و تولیدی در پی آموزش طراحی و ماشینکاری با سرعت و دقت بالا می باشیم.
با رشد دنیای وب و توانایی انتقال مفاهیم از طریق آموزش مجازی قادر خواهیم بود گام مثبتی در جهت غنی سازی اطلاعات مشتاقان یادگیری این رشته برداشته و انان را با آموزش کافی و دقیق در پیشبرد اهدافشان یاری و همراهی بنماییم.
آموزش نرم افزار های طراحی و تولیدی (CAD/CAM) (CATIA , POWERMILL , AUTOCAD , SOLIDDWORKS ,…) و راه اندازی ماشین آلات CNC با آموزش علمی وعملی و کارر با دستگاه های مربوطه ، تخصص ماست.
با ما تماس بگیرید…
رضایت مندی و موفقیت شاگردان دوره های پیشین ، مهر تاییدی بر روش آموزش و عملکرد ما می باشد.